top of page
  • Writer's picturesimona

Avižinių miltų duonelės
Jau kurį laiką eksperimentavau virtuvėje, kad atrasčiau sveikos duonos recpeptą, be gliuteno ir kitų sveikatai žalingų priedų. Nors pati gliutenui nesu alergiška, turiu keletą klientų, kurie jam yra jautrūs.  Duonos iš "be gliuteno" skyriaus parduotuvėse paprastai pirkti nerekomenduoju dėl dažniausia prastos jose esančios sudėties, tačiau dabar galiu pasidžiaugti atradus gardžių ir legvai bei greitai pagaminamų duonelių receptą. 


Reikės:

½ st. avižinių miltų (be gliuteno)

½ st sumaltų linų sėmenų

2 a.š. kepimo miltelių

Žiupsnelis druskos

1 ½ st. kefyro

1 a.š. kokosų palmių cukraus arba medaus

1 v.š. aliejaus

Sėklų pabarstymui


Gaminimo eiga:

Orkaitę įkaitiname iki 180C. 

Miltus sumaišykite su linų sėmenimis, kepimo milteliais, druska ir cukrumi ar medemi. Pilkite kefyrą ir aliejų ir gerai išmaišykite. Ant kepimo popieriumi išklotos skardos dėkite po šaukštą tešlos palikdami apie 4-5 cm tarpus tarp duonelių. Užbarstykite sėklomis ir kepkite įkaitintoje orkaitėje 40-45 minutes. 


*Jei duonelių norisi saldesnių, galima dėti cinamono, vanilės ekstrakto, razinų ar kitų jūsų pasirinktų pagardų. 


Skanaus!

Comments


_MG_3091.JPG

Sveiki!

Mano vardas Simona. Esu sertifikuota mitybos ir detoksikacijos konsultantė, turinti holistinį požiūrį į sveikatą per atidžiai subalansuotą mitybą. Pagrindinė mano misija - padėti kitiems tapti liekniems, sveikiems ir energingiems, pasikliaujant sveika, subalansuota mityba ir fiziniu aktyvumu.  

Sveika, liekna ir laiminga visam gyvenimui (elektroninė knyga)

€5.99

ebook 3d 2 optimized.png
bottom of page