top of page
  • Writer's picturesimona

Bolivinės balandos trapučiai


Šis bolivinės balandos trapučių receptas puikus tuo, jog šiems pagaminti reikia tik vienintelio ingrediento - bolivinių balandų! Trapučių skonis ir tekstūra primena, turbūt daugelio vaikystėje pamėgtus, Kellogg's kukurūzų dribsnius. Valgyti šiuos skanėstus galima vietoje dribsnių pusryčiams, galima barstyti ant sriubų, salotų, troškinių. Aš pati, šį kartą juos naudojau sveikuoliškų saldainių gamybai. Gavosi puikūs, tad siūlau ir Jums išbandyti :)


Reikės:

150g bolivinės balandos sėklųGaminimo eiga:

Bolivinės balandos sėklas išvirkite.

Orkaitę įkaitinkite iki 160C. 

Kepimo skardą išklokite kepimo popierumi ir plonai patepkite riebalais, kad trapučiai neprikeptų. 

Išvirusią bolivinę balandą tolygiai paskleiskite po skardą ir dėkite į orkaitę kepti 30-čiai minučių. Kad trapučiai visi iškeptų vienodai, kepant juos kas 10 minučių vis pavartykite.Jei norisi įdomesnių skonių, į išvirtą bolivinę balandą galima įdėti cinamono, vanilės, žolelių ar kitų Jūsų mėgiamų pagardų.


Skanaus :)
Comments


_MG_3091.JPG

Sveiki!

Mano vardas Simona. Esu sertifikuota mitybos ir detoksikacijos konsultantė, turinti holistinį požiūrį į sveikatą per atidžiai subalansuotą mitybą. Pagrindinė mano misija - padėti kitiems tapti liekniems, sveikiems ir energingiems, pasikliaujant sveika, subalansuota mityba ir fiziniu aktyvumu.  

Sveika, liekna ir laiminga visam gyvenimui (elektroninė knyga)

€5.99

ebook 3d 2 optimized.png
bottom of page