• simona

Pusryčių keksiukaiDaugelis žinote, kad avižiniai dribsniai pasižymi kaip sveikatai itin palankus produktas, tačiau ką daryti tiems, kas avižinės košės visiškai nemėgsta. Dalinuosi puikia košės alternatyva, kuri patiks suaugusiems ir vaikams.6 keksiukams reikės:

2 gerai prinokusių bananų

2 kiaušinių

2 a.š. natūralios vanilės ekstrakto

1 a.š. kepimo miltelių

1 v.š. riešutų sviesto

150g avižinių dribsnių

50g juodo šokolado 'chips'

riebalų keksiukų formai patepti


Gaminimo eiga:

Bananus sutrinkite šakute ir sudėkite į dubenį. Įmuškite kiaušinius, pilkite vanilės ekstaktą, sudėkite riešutų sviestą ir kepimo miltelius. Viską gerai išmaišykite.


Suberkite avižinius dribsnius ir šokolado gabalėlius ir išmaišykite. Paruoštą tešlą padalinkite į 6 keksiukų formeles ir dėkite į orkaitę kepti 25 minutes.


Skanaus!
Sveiki!

Mano vardas Simona. Esu sertifikuota mitybos ir detoksikacijos konsultantė, turinti holistinį požiūrį į sveikatą per atidžiai subalansuotą mitybą. Pagrindinė mano misija - padėti kitiems tapti liekniems, sveikiems ir energingiems, pasikliaujant sveika, subalansuota mityba ir fiziniu aktyvumu.  

Individualus mitybos planas

Sveika, liekna ir laiminga visam gyvenimui (elektroninė knyga)

€5.99

Visa pateikta informacija yra skirta tik informaciniams tikslams ir yra tik informacinio pobūdžio. Informacija nėra alternatyva sveikatos apsaugos specialisto profesionaliai išvadai.

 

2019 by Vital Dieta. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorės sutikimo draudžiama.