• simona

Sveikesni ledai tik iš 2 ingredientų


Jeigu namuose turite daug gerai sunokusių bananų, ir norite sveikesnių, namuose pagamintų ledų, šis receptas būtent Jums. Pagaminti šiuos ledus yra itin paprasta, o skonis labai panašus į mums įprastus, iš parduotuvės nusipirktus ledus. 


Reikės:

5 gerai sunokusių bananų

100g riešutų sviesto (aš naudojau karijų riešutų sviestą)


Gaminimo eiga:

Bananus nulupkite supjaustykite vieno kąsnio dydžio gabalėliais ir dėkite į šaldiklį mažiausiai valandai laiko, kad sušaltų. Bananus į šaldiklį dėkite taip, kad vienas su kitu nesiliestų. Tam puikiai tiks padėklas ar maisto plėvelė. 


Į maisto smulkintuvą dėkite sušalusius bananų gabalėlius ir riešutų sviestą ir susmuklinkite. Jeigu reikia įpilkite šlakelį vandens arba augalinio pieno. 


Pagamintus ledus galite patiekti tuoj pat pagaminus arba sudėjus į šaldymui tinkamą indą dėti į šaldiklį.


Prieš patiekiant, išėmus ledus iš šaldiklio palikite keletui minučių kambario temperatūroje. 


Skanaus!

Sveiki!

Mano vardas Simona. Esu sertifikuota mitybos ir detoksikacijos konsultantė, turinti holistinį požiūrį į sveikatą per atidžiai subalansuotą mitybą. Pagrindinė mano misija - padėti kitiems tapti liekniems, sveikiems ir energingiems, pasikliaujant sveika, subalansuota mityba ir fiziniu aktyvumu.  

Sveika, liekna ir laiminga visam gyvenimui (elektroninė knyga)

€5.99

Visa pateikta informacija yra skirta tik informaciniams tikslams ir yra tik informacinio pobūdžio. Informacija nėra alternatyva sveikatos apsaugos specialisto profesionaliai išvadai.

 

2019 by Vital Dieta. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorės sutikimo draudžiama.