top of page

Sveiki!

Mano vardas Simona. Esu sertifikuota mitybos ir detoksikacijos konsultantė, turinti holistinį požiūrį į sveikatą per atidžiai subalansuotą mitybą. Pagrindinė mano misija - padėti kitiems tapti liekniems, sveikiems ir energingiems, pasikliaujant sveika, subalansuota mityba ir fiziniu aktyvumu.  

 

Sveika mityba svarbia mano gyvenimo dalimi tapo nuo tada, kai mano pačios sveikata buvo gerokai pašlijusi. Dar būnant tik 23-ų jaučiausi, kaip tikra senutė. Kiekviena, veikla (nesvarbu fizinė ar protinė) reikalavo didžiulių pastangų. Oda atrodė išties prastai, o plaukai slinko kuokštais.

Situacija tapo nebevaldoma po kelių mėnesių, todėl pasiryžau ir apsilankiau pas gydytoją, kuriam papasakojau apie savo būklę. Po atliktų tyrimų paaiškejo, kad man - didelis kelių gyvybiškai svarbių vitaminų nepakankamumas. Gydytojas išrašė daugybę sintetinių leidžiamų vitaminų, kurie laikinai padėjo dėl savijautos, tačiau odos problemos neišsprendė -  atrodė daug prasčiau nei prieš pradedant juos vartoti.

Išbandžiau galybę visokiausių odos priežiūros priemonių, lankiausi pas  daugelį dermatologų ir grožio specialistų. Perskaičiau daug literatūros ir, galiausiai, padariau išvadą, kad paskutinė viltis - pilnavertė mityba, kuri suteiks visas reikiamas medžiagas ir, tokiu būdu, sureguliuos organizmo funkcinius procesus. 

Pradėjusi domėtis, su mitybos ekspertų pagalba pastebėjau, kad situacija išties gerėjo. Jau po pusės metų sveikos ir subalansuotos mitybos jaučiausi puikiai, oda atrodė gerai, nukrito keletas nereikalingų kilogramų, ir plaukai kaip mat sustiprėjo. 

_MG_3091.JPG

Visa ši patiris  mane pastūmejo į tolesnes studijas mitybos srityje, kur įgyjau mitybos ir detoksikacijos specialistės diplomus. Šiuo metu tęsiu mitybos mokslų magistro studijas.

Šiai dienai ne tik pati jaučiuosi puikiai tačiau ir padedu šimtams klientų susigrąžinti puikią sveikatą, bei negrįštamai atsikratyti antsvorio.  Mano sudaromos mitybos programos daugeliui padeda atrasti lengvą ir paprastą būdą pakeisti blogus mitybos įpročius gerais ir pagaliau džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu. 

Pasiekimai

  • Mitybos Mokslų Magistro Studijos, Oxford Brookes University, 2017 - 

  • Nutritional Therapist Diploma (Mitybos Konsultanto Diplomas), 2015m.

  • Detox Specialist Diploma (Detoksikacijos Specialisto Diplomas), 2015m.

  • Diploma in Nutrition (Bendrų Mitybos Žinių Diplomas), 2015m.

  • Level 3 Fitness Instructor Diploma Course (Trečios Pakopos Fitneso Trenerio Diplomas), 2016m.

  • BA (Hons) Business Management, University of Westminster (Verslo Vadybos Bakalauras), 2013m.

Apie mane spaudoje:

download-1.png
download.png
images.png

mano filosofija

Norint pasiekti ilgalaikių rezultatų, mitybos programą sekti privalo būti paprasta ir lengva.

Sveikai maitintis - tai valgyti gardžius, įvairaus pobūdžio ir įdomius patiekalus.

Blogus mitybos į pročius pakeitus gerais, gyventi sveikai tampa paprasta. 

Antsvoris, prastai atrodanti oda, nuolatinis nuovargis yra gyvenimo trukdžiai, kurių privalome atsikratyti.

bottom of page