top of page

Individualus mitybos planas

Pradėkite pokyčius šiandien

Asmeninis mitybos planas yra sudaromas individualiai pagal kliento poreikius ir užsibrėžtus tisklus. Jis idealiai tiks, jei yra keletas prduktų, kurių nemėgstate, esate alergiškas, ar negalite vartoti dėl kitų priežąsčių.

Sudarydama asmeninę mitybos programą, padėsiu klientui pasiekti norimų rezultatų siekiant optimaliai pagerinti sveikatą ir bendrą savijautą.

 

Klientas įgaus sveikos mitybos ir gyvensenos pagrindus su patiekalų idėjomis ir receptais.  Prie viso to, taip pat gaus treniruočių namuose paketus.

Programos laikymasis padės Jums išvystyti gerus mitybos ir gyvensenos įpročius, kurie vėliau padės nebegrįžti prie įprastos mitybos.

Jei ir Jūs pagaliau nusprendėte pradėti gyventi kitaip ir esate pasiruošęs pasiekti savo užsibrėžtus tisklus, aš Jums padėsiu tai įgyvendinti pasitelkus sveiką, subalansuotą mitybą ir reikalingą fizinį aktyvumą.

 

Kelionę į savo tikslą galite pradėti jau šiandien!

_MG_3165.jpg

įsigiję asmeninį mitybos planą Jūs gausite

4-IŲ SAVAIČIŲ MITYBOS PLANAI

Mitybos planas yra sudaromas pagal kliento suteiktą informaciją, ty. sveikatos būklę, tikslus, pomėgius, poreikius ir t.t. Kiekvienos dienos meniu bus suskirstytas į 5 valgius t.y. Pusryčių, Pirmo Užkandžio, Pietų, Antro Užkandžio ir Vakarienės kategorijas. 

TRENIRUOČIŲ NAMUOSE PAKETAI

Norint sustiprinti kūną ir tapti energingomis, reguliarus fizinis aktyvumas yra būtinas. Kartu su Jums sudaryta programa gausite treniruočių paketus, kuriuos galėsite atlikti namuose. Treniruotėms reikalingi pratimai yra iliustruoti bei su paaiškinimais, kad būtų atlikti teisingai, o juos sekti būtų paprasta.

ELEKTRONINĖ KNYGA

Elektroninėje knygoje  'Sveika, liekna ir laiminga visam gyvenimui' rasite informaciją apie sveikos mitybos pagrindus bei specialiai atrinktus, gardžiausius bei  lengvai paruošiamus receptus. Knygos apimtis yra 135 puslapiai, o kiekvienas jojė esantis receptas - su fotografijomis

NERIBOTOS KONSULTACIJOS

Programos metu gausite neribotą kiekį konsultacijų (raštu), kur galėsime aptarti visus Jums rūpimus klausimus ir suteikti reikalingą palaikymą ir informaciją Jūsų tikslams pasiekti. Atsakymus į Jums rūpimus klausimus gausite ne ilgiau nei per 24 valandas.

£d_vital_dieta_2.png

viskas ko Jums reikia

kaip visa tai veikia

computer.png

Užpildykite kliento anketą

vegetables.png

Asmeniškai Jums sudaryta mitybos programa 4 savaitėms

videocall.png

Neribotos konsultacijos su mitybos specialistu

happy.png

Išvystyti nauji sveikos gyvensenos įpročiai = sveikesnė, lieknesnė ir

laimingesnė Jūs

Mitybos planas yra sudaromas 4 savaitėms. 

Nuo apmokėjimo dienos, 24 valandų laikotarpyje Jums atsiųsime užpildyti anketą su klausimais. Pagal Jūsų suteiktus duomenis mitybos planas Jums bus sudarytas 10-ties darbo dienų laikotarpyje.

 

Programos metu visada turėsite galimybę su mumis susisiekti el. paštu arba facebook paskyroje. Čia galėsime aptarti Jums rūpimus klausimus, tikslus ir progresą. Kartu taip pat stengsimės atrasti jums tinkantį ir lengviausią būdą Jūsų tikslams pasiekti. 

Pabaigus Jums paruoštą mitybos planą, galėsite jį vėl kartoti arba  užsisakyti naują su 10% nuolaida. 

kaip visa tai veikia

pokyčius pradėkite jau šiandien

Individualus mitybos planas

€45

Asmeniškai Jums sudaromos mitybos programos kaina yra  €45 (šiek tiek mažiau nei €1.70 per dieną).

Apmokėti už programą galite padarius pavedimą į nurodytą banko sąskaitą arba PayPal apmokėjimo būdu.

Jeigu už programą apmokėsite padarius banko pavedimą, prašau su manimi susisiekti ir apie tai pranešti, kad kuo greičiau galėčiau Jums atsiųsti kliento anketą.

Jei turite klausimų dėl apmokėjimo rašykite į admin@vitaldieta.com

investicija į save

„Tūkstančio mylių kelionė prasideda mažu žingsneliu.“ Lao-Tzu

Atsiliepimai

pradėkite šiandien

Du paprasti apmokėjimo būdai

Kliento anketą Jums bus atsiųsta 24 valandų laikotarpyje po apmokėjimo.

Individualus mitybos planas

€45

bottom of page