• simona

Greitas daržovių troškinys


Šis, gradus bei kvapnus daržovių troškinys puikiai sušildys Jus vėsų rudens vakarą. Jam pagaminti Jums prireiks vos keleto ingredientų, o mėgautis juo galės visa šeima🙂


4 porcijoms reikės:

2 nedidelių mėlynųjų svogūnų

2 saliero stiebų

100g lęšių

1 skardinės pupelių

1 1/2 a.š. ciberžolės miltelių

1 a.š. česnako granulių

1 a.š. rūkytos paprikos prieskonių

druskos ir pipirų

riebalų kepimui

200g ryžių (patiekimui)


Gaminimo eiga:

Keptuvėje pakepinkite išilgai supjaustytus svogūnus, dėkite susmulkintus salierus ir sausus lęšius. Dėkite visus prieskonius ir užpilkite 2/3 st. vandens.

Troškinį uždenkite dangčiu ir troškinkite apie 10 minučių. Prieš baigiant troškintis sudėkite nusunktas pupeles. Paragaukite ar užtenka prieskonių ir užlaškinkite citrinos sulčių ir patiekite su virtais ryžiais. 

Skanaus!

Sveiki!

Mano vardas Simona. Esu sertifikuota mitybos ir detoksikacijos konsultantė, turinti holistinį požiūrį į sveikatą per atidžiai subalansuotą mitybą. Pagrindinė mano misija - padėti kitiems tapti liekniems, sveikiems ir energingiems, pasikliaujant sveika, subalansuota mityba ir fiziniu aktyvumu.  

Sveika, liekna ir laiminga visam gyvenimui (elektroninė knyga)

€5.99

Visa pateikta informacija yra skirta tik informaciniams tikslams ir yra tik informacinio pobūdžio. Informacija nėra alternatyva sveikatos apsaugos specialisto profesionaliai išvadai.

 

2019 by Vital Dieta. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorės sutikimo draudžiama.