• simona

Grikių ir mėlynių pusryčiai


Daugelis Jūsų, į mitybos planus prašote dėti kuo mažiau grikių, nes jie asocijuojasi su alinančia grikių dieta. Nors grikių dietos laikytis nepatarčiau niekam, šį produktą į valgiaraštį įtraukti yra tikrai verta. Na, o jei tradiciniai grikių receptai yra jau pabodę, siūlau išbandyti visiškai naują jų gaminimo būdą :)


Dviems porcijoms reikės:

120g nekepintų grikių, išmirkytų vandenyje per naktį

1 puodelio nesaldinto augalinio pieno

1 gerai prinokusio banano

1 st. mėlynių, gali būti šviežios arba šaldytos, plius keleto papuošimui

2 šaukštų natūralaus jogurto


Gaminimo eiga:

Per naktį mirkytus grikius nusunkite ir nuskalaukite. 

Paruoštus grikius, bananą, augalinį pieną ir mėlynes suplakite kokteilinėje iki vienalytės masės. Paruoštą masę dėkite į stiklinę ar dubenėlį, ant viršaus dėkite natūralaus jogurto, keletą mėlynių ir patiekite.

Skanaus!

Sveiki!

Mano vardas Simona. Esu sertifikuota mitybos ir detoksikacijos konsultantė, turinti holistinį požiūrį į sveikatą per atidžiai subalansuotą mitybą. Pagrindinė mano misija - padėti kitiems tapti liekniems, sveikiems ir energingiems, pasikliaujant sveika, subalansuota mityba ir fiziniu aktyvumu.  

Sveika, liekna ir laiminga visam gyvenimui (elektroninė knyga)

€5.99

Visa pateikta informacija yra skirta tik informaciniams tikslams ir yra tik informacinio pobūdžio. Informacija nėra alternatyva sveikatos apsaugos specialisto profesionaliai išvadai.

 

2019 by Vital Dieta. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorės sutikimo draudžiama.