• simona

Humuso suktinukaiReikės:

Humusui

1x400g skardinės avinžirnių

1 citrinos sulčių

1 česnako skiltelės

1 v.š. sezamo pastos (tahini)

2 v.š. alyvuogių aliejaus

1/3 st. vandens

druskos ir pipirų pagal skonį


Gaminimo eiga:

Avinžirnius nuskalaukite ir dėkite į plaktuvą kartu su citrinos sultimis, česnako skiltelėmis, tahini ir alyvuogių aliejumi. Užpilkite 1/3 stiklinės vandens, pagardinkite prieskoniais ir plakite iki vienalytės masės.

Suktinukams 1 viso grūdo miltų tortilijos (jei labai mažos, reikės 2) Jūsų pasirinktų salotų ir daržovių (pvz. salotos lapai, šiaudeliais pjaustytos morkos, paprikos, agurkai ir t.t.) 2-3 v.š. paruošto humuso

Gaminimo eiga Į tortilijos vidurį išilgai dėkite humusą, tada daržoves, susukite į suktinuką, perpjaukite pusiau ir patiekite. Skanaus!😊


Sveiki!

Mano vardas Simona. Esu sertifikuota mitybos ir detoksikacijos konsultantė, turinti holistinį požiūrį į sveikatą per atidžiai subalansuotą mitybą. Pagrindinė mano misija - padėti kitiems tapti liekniems, sveikiems ir energingiems, pasikliaujant sveika, subalansuota mityba ir fiziniu aktyvumu.  

Sveika, liekna ir laiminga visam gyvenimui (elektroninė knyga)

€5.99

Visa pateikta informacija yra skirta tik informaciniams tikslams ir yra tik informacinio pobūdžio. Informacija nėra alternatyva sveikatos apsaugos specialisto profesionaliai išvadai.

 

2019 by Vital Dieta. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorės sutikimo draudžiama.